حضور آوای مهر طاها در نمایش سرود «بزرگ‌راه»

آیین رونمایی آلبوم سرود «بزرگ‌راه» با محوریت شخصیت فرماندهان شهید دوران دفاع مقدس در تالار وحدت تهران، روز دوشنبه ۱۹ شهریور به همت مرکز آوای انقلاب اسلامی، «مأوا» برگزار شد. در این مراسم قطعات آلبوم سرود «بزرگ‌راه» در قالب سرود نمایش به اجرا در آمد که در این چارچوب هنرمندانی از استان های مختلف کشور مانند […]

شهریور ۲۰, ۱۳۹۷ | اخبار , تصاویر | بدون نظر

آیین رونمایی آلبوم سرود «بزرگ‌راه» با محوریت شخصیت فرماندهان شهید دوران دفاع مقدس در تالار وحدت تهران، روز دوشنبه ۱۹ شهریور به همت مرکز آوای انقلاب اسلامی، «مأوا» برگزار شد.

در این مراسم قطعات آلبوم سرود «بزرگ‌راه» در قالب سرود نمایش به اجرا در آمد که در این چارچوب هنرمندانی از استان های مختلف کشور مانند خراسان رضوی، فارس، لرستان، قم، آذربایجان غربی، یزد، اصفهان و تهران اجرای این سرود نمایش را بر عهده داشتند.

در این برنامه علاوه بر حضور خانواده های معزز شهدای مدافع حرم، خانواده سرداران شهید دفاع مقدس، شهدای هسته ای و هنرمندان، حجت الاسلام و المسلمین قمی رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی نیز حضور داشت و دقایقی به ایراد سخنرانی پرداخت.

آلبوم سرود «بزرگ‌راه» متشکل از قطعات سرود و همخوانی پیرامون سرداران شهید همت، بروجردی، شهید زین الدین، برونسی، باقری، باکری، خرازی، طهرانی مقدم، چمران، صیاد شیرازی است که از بزودی روانه بازار می شود.

گروه سرود موسسه فرهنگی آوای مهر طاها به عنوان گروه شاخص شهر اصفهان، به اجرای قطعه «زنده رود» در وصف شهید والا مقام، حاج حسین خرازی پرداخت.

 

تصاویر:

پابان خبر.

دیدگاه شما