یکه تازی «آوای مهر طاها» در جشنواره سراسری آکاپلا ۹۸

این جشنواره از تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ تا ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ به همت موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و با حضور بیش از ۳۵۰ نفر در قالب ۲۵ گروه سرود برگزار شد. در نهایت یکی از گروه های سرود استان اصفهان به نام گروه «آوای مهر طاها» حائز رتبه نخست و …

فروردین ۷, ۱۳۹۸ | اخبار , تصاویر , دسته‌بندی نشده | بدون نظر


یکه تازی «آوای مهر طاها» در جشنواره سراسری آکاپلا ۹۸

جشنواره سراسری آکاپلا آوای رضوان با معرفی گروه ها برتر و برگزیده به کار خود پایان داد. سید مجتبی ذبیحی دبیر جشنواره آوای رضوان در مصاحبه با روزنامه قدس گفت: هدف از اجرای این جشنواره شناخت گروه های سرود آکاپلا کشور و ارتقای سطح کیفی اجرای این نوع سرود در سطح کشوربوده است. علت انتخاب ایام نوروز برای برگزاری این جشنواره، به خاطر حضور گسترده زائران و هموطنان عزیز از سراسر کشور در شهر مشهد مقدس بود که سعی شد از این مزیت برای معرفی گروه های سرود آکاپلای کشور استفاده شود. (…)

وی بیان کرد: این جشنواره از تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ تا ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ به همت موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و با حضور بیش از ۳۵۰ نفر در قالب ۲۵ گروه سرود از ۱۳ استان آذربایجان شرقی، فارس، قم، تهران، البرز، هرمزگان، همدان، گلستان، مازندران، چهارمحال و بختیاری، لرستان، اصفهان و خراسان رضوی برگزار شد.(…) در نهایت یکی از گروه های سرود استان اصفهان به نام گروه «آوای مهر طاها» حائز رتبه نخست و گروه های رویش از استان خراسان رضوی، نجم الثاقب از استان تهران و مصباح الهدی از استان فارس به عنوان گروه های منتخب هیئت داوران این جشنواره، که دارای امتیاز هم سطح بودند برگزیده شدند. ذبیحی خاطر نشان کرد: در بخش سرود های محلی نیز گروه های آوای انقلاب از استان لرستان، محمد رسول الله از استان چهار محال و بخیاری و رهپویان ولایت از استان مازندران از سوی هیئت داوران شایسته قدردانی شناخته شدند و جایزه ویژه هیئت داوران این جشنواره هم به گروه سقای حسین از استان هرمزگان به خاطر اجرای ارزشمند آنان تعلق گرفت. همچنین با نظر هیئت داوران این جشنواره سه گروه شمیم رضوان از استان قم، نورالمهدی از استان همدان و نسیم بهشت از استان اصفهان هم شایسته قدردانی شناخته شدند.

آقای سعید عنایتی مربی فنی گروه سرود آوای مهر طاها اصفهان هم به عنوان مربی فنی برگزیده کشور انتخاب گردید.

/*

گزارش تصویری جشنواره سراسری آکاپلا آوای رضوان

انتهای پیام/

دیدگاه شما